147

Фронтальні навантажувачі

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Ємність фронтального ковша, м3
Ємність заднього ковша, м3
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Навантажувач JCB 3CX
Ємність фронтального ковша, м3: 1
Ємність заднього ковша, м3: 0,25
5 400.00 грн.
Навантажувач JCB 4CX
Ємність фронтального ковша, м3: 1,3
Ємність заднього ковша, м3: 0,48
5 800.00 грн.
Фронтальні навантажувачі

Будівельні роботи будь-якої складності, в яких з’являється необхідність піднімати та транспортувати великі вантажі, потребують використання спеціальної техніки. Для таких робіт, найчастіше, використовується фронтальний навантажувач, за допомогою якого можна поліпшити та механізувати важку фізичну працю, покращити продуктивність робочого процесу.

Купівля фронтального навантажувача для невеликих компаній не буде вигідною, ні з економічної, ні з практичної точки зору. Оренда навантажувача фронтального, яку пропонує компанія «ВК Сервіс», позбавляє вас від необхідності витрачати велику суму на покупку, шукати місце для зберігання, наймати працівників для обслуговування техніки.

Оренда навантажувача доступна всім, фізичним чи юридичним особам, оформити її можна на будь-який час – від кількох годин до місяця.

Фронтальні навантажувачі в Києві в компанії «ВК Сервіс» представлені великим вибором машин, з різними технічними характеристиками, на колесах та гусеничному ходу. Навантажувачі на колесах відрізняються чудовою маневреністю та прохідністю в будь-яких дорожніх умовах.

Машини на гусеничному ходу легко пересувається по будівельному майданчику, але транспортування на об’єкт відбувається за допомогою тягача і платформи. Справа в тому, що зуби гусениці можуть пошкодити дорожнє покриття.

Основна робоча частина фронтального навантажувача – ківш, розташований попереду. Саме за допомогою ковша відбуваються усі роботи: переміщення вантажів, розчистка завалів, підйом чи опускання вантажів.

Навантажувачі можна обирати по таким параметрам: місткість ковша, висота підйому робочого елементу, вантажопідйомність, можливість заміни робочого елементу. Замість ковша можуть встановлюватися захвати для колод, спеціальні крюки, очищувачі снігу.

Обрати для оренди фронтальний навантажувач ви можете, виходячи з умов, у яких має працювати техніка. Для складних умов, нерівного рельєфу, засніженості чи забрудненості потрібні більш потужні машини, які легко подолають перешкоди.

Якщо вам потрібно оформити оренду навантажувача, ви можете звернутися за контактними телефонами чи залишити заявку на сайті. Після обговорення всіх деталей, вибору техніки з конкретними характеристиками, ви отримаєте на об’єкт повністю справний і потужний навантажувач. Вся техніка в нашому автопарку проходить регулярні огляди, тому ви гарантовано отримуєте навантажувач, що не підведе у складних умовах.

 

Схожі послуги