186

Плити дорожні

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Плити дорожні

Плити дорожні в сучасному будівництві доріг та автомагістралей, автобанів, займають перше місце, оскільки відрізняються великою кількістю переваг. Дорожні плити зберігають свої властивості при температурі оточуючого середовища нижче 40 градусів.

Серед інших переваг плит слід назвати:

  • Швидкий монтаж доріг будь-якого призначення – все що потрібно для укладки бетонних плит, це підготувати подушку з піску. Готова дорога не потребує часових затрат на остаточне висихання – одразу після монтажу по ній можна запускати рух транспорту;
  • Можливість зведення тимчасових доріг, з використанням тих самих плит. Матеріал легко демонтується, транспортується та укладається на новому місці;
  • Підвищена міцність дороги, що може використовуватися для проїзду важкого автотранспорту.

Замовити дорожні плити в Києві легко в компанії «ВК Сервіс», обравши серед асортименту габаритів та типорозмірів. Ми гарантуємо оперативну доставку плит на об’єкт, з додатковою попередньою консультацією.

Обирати дорожні плити можна за такими ознаками:

  • За призначенням – для зведення постійних та тимчасових доріг;
  • За навантаженням – цей індекс рівняється 10 та 30 тонам. Максимальне навантаження визначається як характеристиками самого елементу, так і особливостями ґрунту, на який він буде укладатися. 

Для зведення тимчасових і постійних доріг середньої інтенсивності експлуатації, використовуються матеріали типу ПДП, що відрізняються невеликою ціною, дозволяють швидко змонтувати дорожнє полотно. Зведення доріг з підвищеними вимогами до навантаження, використовуються плити з додатковим армуванням, що називаються напруженими, призначені для габаритного транспорту.

Допомогу у виборі та доставці дорожніх плит, доступні ціни та високу якість ви отримаєте в компанії «ВК Сервіс».

 

Схожі послуги