54

Оренда мобільних бетононасосів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Тип бетононасосу
Довжина бетоноводу, м
Висота подачі, поверх
Продуктивність, м3 / год
Мінімальний час замовлення
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Оренда мобільних бетононасосів

Оренда мобільних бетононасосів

Без бетононасосів неможливий жоден будівельний об'єкт, адже ця установка подає бетонні суміші в різних напрямках - горизонтально і вертикально.

Основні переваги бетононасосів:

1.Зниження трудовитрат

2.Скорочення часу на будівництво

Серед різних типів установок для подачі бетону затребуваними залишається мобільний бетононасос, що використовується для подачі бетону на важкодоступні ділянки. Головна особливість мобільного бетононасоса - установка на автомобільне шасі, для швидкого транспортування і легкого переміщення по будівельному майданчику.

Основні переваги мобільного бетононасоса:

1.Підвищення рівня продуктивності;

2.Немає необхідності в додатковому транспорті;

Для маленьких і середніх будівельних компаній недоцільно купувати установку, якщо масштаби будівництва не надто великі. У такому випадку найбільш вигідною будете вибрати мобільний бетононасос, оренда якого доступна в компанії «ВК Сервіс». Орендувати обладнання можна на будь-який термін, починаючи від двох годин.

Послуги мобільних бетононасосів в оренду

Мобільний бетонозмішувач ціна якого при покупці дуже висока, залишається затребуваним на більшості будівельних майданчиків. Подібні установки відрізняються збалансованої конструкцією, з грамотною балансуванням, забезпечує оптимальні показники стійкості і потужності. Завдяки цій особливості, бетононасос мобільний доставляє бетонну суміш на будь-яку висоту. Тому оренда бетононасоса мобільного типу залишається актуальною для організацією, профіль яких - висотне будівництво.

Мобільні установки дозволяють монтувати бетоноводи на великі відстані, на велику висоту і в самих важкодоступних місцях.

Оренда мобільного автобетононасоса - вигідні вкладення в ваш будівельний бізнес. Завдяки цій послузі ви отримуєте на будмайданчику устаткування, що підвищує якість роботи, скорочує тимчасові витрати.

Замовити мобільний бетононасос

Якщо вас цікавлять бетононасоси мобільні оренда їх доступна в будь-якій точці України.

З усіх питань оренди обладнання звертайтесь за контактними номерами телефонів, також можна залишити заявку на сайті. Ви можете вибрати модель бетононасоса з відповідними вам параметрами. Продуктивність установок варіюється в межах 20-90 куб. м / год, довжина прокачування до 200 метрів.

Головна перевага мобільного автобетононасоса - компактні розміри, що дозволяють проїхати навіть в умовах щільної забудови, важкодоступних ділянках. Також для його використання не потрібна оренда додаткового автокрана або вантажної машини.

Перш ніж оформити оренду обладнання, важливо прорахувати потужність і продуктивність бетононасоса. Визначити ключові характеристики вам допоможуть співробітники компанії «ВК Сервіс». Ви отримаєте установку, точно відповідає специфіці вашого будівельного об'єкту.

Замовлення мобільного бетононасоса: (067) 217-11-71 - Микола Фесюра.

 
 

Схожі послуги