54

Оренда мобільних бетононасосів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Тип бетононасосу
Довжина бетоноводу, м
Висота подачі, поверх
Продуктивність, м3 / год
Мінімальний час замовлення
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Оренда мобільних бетононасосів

Створити всі умови для ефективного, оперативного та якісного будівництва допомагає спецтехніка, зокрема, бетононасоси. Це потужні машини, розроблені для подачі бетонних сумішей на різну висоту, у важкодоступні місця.

Всі бетононасоси розподіляються на дві категорії – стаціонарні та мобільні. Обирати відповідний тип необхідно, згідно умов та специфіки будівельного об’єкту.

Мобільні бетононасоси встановлені на шасі вантажного автомобіля, що зумовлює їхні переваги:

  • Зручний доступ до важкодоступних місць, на будівельні майданчики, що розташовані у глибині забудови;
  • Можливість подачі бетонних сумішей на велику висоту, ефективність роботи на майданчиках з природніми чи штучними перепонами (траншеї, сильні нахили, слабкий ґрунт).

Подача бетону відбувається за допомогою складної стріли, що складається з кількох секцій, і бетоноводів. В залежності від конфігурації та характеристик бетононасос може подавати бетонні суміші на відстані до 100 метрів.

Ціна мобільних бетононасосів залишається недоступною для фізичних осіб та більшості будівельних компаній. Для ведення будівництва малого та середнього масштабу, більш економічно вигідна оренда бетононасосів. За відносно невелику ціну ви отримуєте у тимчасове користування повністю справний бетононасос, а також послуги кваліфікованого персоналу, що обслуговує потужну техніку.

Послуга оренда мобільного бетононасоса, яку можна замовити в компанії «ВК Сервіс», гарантує швидку та ефективну роботу на будмайданчику, покращення якості будівництва.

Співробітництво з «ВК Сервіс» надає такі переваги:

  • Завжди справна техніка у вашому розпорядженні;
  • Оперативна подача бетононасосу на ваш обєкт;
  • Обслуговуючий кваліфікований персонал (два оператори);
  • Можливість замовити техніку на мінімальний термін.

Всі машини нашого автопарку проходять регулярні техогляди, що гарантує справність та відсутність поломок під час роботи. У випадку форс-мажорних обставин, якщо бетононасос вийшов з ладу, ми гарантуємо його оперативну заміну.

В залежності від особливостей вашого будмайданчика, ви можете обрати машину з характеристиками, що найбільше відповідають вашим вимогам. Працівники нашої компанії проведуть професійні консультації та допоможуть визначитися з вибором.

Щоб замовити оренду бетононасоса, просто залиште заявку на нашому сайті, з вами в найближчі хвилини зв’яжуться менеджери.

Схожі послуги