196

Палі забивні

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Палі забивні

Найбільш популярним з давніх часів і до наших днів залишається пальовий (свайний) фундамент. Звичайно, ж у сучасному будівництві, замість недовговічних дерев’яних паль, використовуються палі забивні залізобетонні. Міцність таких виробів важко переоцінити, адже вони витримують величезні навантаження будівель, уплив ґрунтових вод, перепади температур. Якщо вам потрібні палі забивні в Києві, замовити їх ви можете в компанії «ВК Сервіс». Ці залізобетонні вироби виготовляються на власному заводі, з використанням високоякісного, потужного обладнання.

Головні переваги забивних паль:

  • Доступна ціна;
  • Висока якість (стійкість та довговічність);
  • Висока швидкість будівництва.

Єдині недоліки пальового фундаменту: неможливість використання при дуже щільній схемі забудови, для будівництва висотних будівель. Для зведення заміських будинків палі залишаються оптимальним варіантом.

 Також залізобетонні палі при створенні фундаменту дозволяють виходити на міцні ґрунти, що є ключовим фактором із забезпечення міцності усієї конструкції. При правильному виконанні робіт, фінальний результат відзначається високою вантажопідйомністю, довговічністю.

Найбільш розповсюджені палі, що мають цільний квадратний розтин, якому присвоєне маркування «С». Всередині такої палі є ненапружений арматурний каркас, для виготовлення якого використовується гарячекатана рифлена арматура А1 чи А2. Рекомендований діаметр арматури – 12 мм. В залежності від типу палі, може відрізнятися кількість стрижнів арматури – від 4 до 8. Верхня частина палі має 4-5 шарів армуючої сітки, що забезпечує достатню міцність, аби витримувати навантаження в процесі забивання. Така конструкція залишається оптимальною для більшості проектів пальового фундаменту.

Купити палі забивні цього, та інших типів, у компанії «ВК Сервіс», ви можете за контактними телефонами.

 

Схожі послуги