107

Прогони

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Прогони

Прогони залізобетонні, що виготовляються згідно стандартів ГОСТ 26992-86, призначені для перекрить дверних та віконних отворів у цегляних чи блочних стінах. Прогони витримують навантаження до 4000 кгс/м, тому можуть використовуватися в несучих стінах. Купити прогони залізобетонні легко в компанії «ВК Сервіс», підібравши будь-який розмір і модифікацію.

Конструкція горизонтальних прогонів відрізняється особливою міцністю, оскільки опирається на балки, фермі та інші елементі будівлі. Найбільш популярним серед цієї категорії залишається залізобетонний виріб ПРГ , що являє собою прямокутну конструкцію. Також зустрічаються маркування прогонів Z і С. Останні різновиди виробів призначені для використання в якості елементу каркасів для фасадних частин будівель, це і являють собою металеві профілі.

Для виготовлення прогонів використовується бетон марки М250, а для довгих прогонів застосовується марка М350. Армування виконується за двома варіантами: попередньо-напружене, армоване міцними сталевими стрижнями і просторовими каркасами, та ненапружене, армоване тільки просторовими сталевими каркасами.

Прогони прямокутного розтину характеризуються складністю установки, оскільки потребують використання спеціальних елементів, що забезпечують надійність кріплення. Прогони таврового розтину можуть використовуватися для укріплення опалювальних і не опалювальних будівель, оскільки відрізняються стійкістю до агресивного середовища. Завдяки високим показам міцності і морозостійкості, вироби цього виду підходять для установки в сейсмонебезпечних зонах та умовах низьких температур.

 Замовити прогони залізобетонні в Києві, високої якості та за доступними цінами, легко в компанії «ВК Сервіс». Для замовлення поставки просто зверніться за контактним телефонами або залиште заявку на сайті.

 

Схожі послуги