100

Оренда автобетонозмішувача

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Ємність "Груші", м3
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Мішалка XOBO
Ємність "Груші", м3: 10
90.00 грн.
Мішалка КАМАЗ
Ємність "Груші", м3: 7-9
90.00 грн.
Оренда автобетонозмішувача

Сучасні будівельні роботи не обходяться без підготовки якісного бетонного розчину. Забезпечити потреби будівельного майданчика, середніх та великих масштабів, у бетоні допомагають автобетонозмішувачі. Необхідність у використанні цієї техніки пов’язана з особливостями технологічного процесу замішування бетону. Оскільки цементний розчин швидко застигає, його важко транспортувати на будмайданчик, тому для цієї мети використовуються змішувачі, в яких цементний розчин зберігає усі свої властивості.

Для малих та середніх об’єктів найбільш вигідною буде оренда автобетонозмішувача – цю послугу надає компанія «ВК Сервіс». Ця послуга дозволяє за невелику оплату отримати в тимчасове користування потужну техніку, за допомогою якої будівельна бригада швидко та ефективно зводить потрібні об’єкти.  

Автобетонозмішувачі оснащені рухомою цистерною в якій перевозиться суміш. Її постійне обертання, а також те, що бетон повністю закритий від зовнішніх факторів, не дає йому застигнути і втратити свої властивості. Головна перевага автобетонозмішувачів полягає в тому, що бетонні розчини можна перевозити на великі дистанції.

Покупка такої складної та дорогої техніки вигідна тільки в тому випадку, якщо ваша компанія займається будівельними роботами на постійній основі, і ці витрати окупляться досить швидко. Якщо бетонозмішувач потрібен для разових робіт, то його оренда виявиться більш вигідною, і не тільки в аспекті економії. Вам не потрібно наймати працівників для сервісного обслуговування, витрачати фінанси на регулярні ремонти, а також знаходити місце для зберігання транспорту.

Всі ці клопоти «ВК Сервіс» бере на себе. Техніка в нашому автопарку проходить регулярні технічні огляди, всі зношені вузлові частини змінюються новими. Тому на об’єкти наших замовників вирушає справна техніка, яка не відмовить у найбільш відповідальний момент.

Обираючи співробітництво з компанією «ВК Сервіс», ви отримуєте:

  • Суттєву економію на покупці будівельної техніки;
  • Кваліфікованих операторів, що обслуговують бетонозмішувачі;
  • Можливість оренди техніки на будь-який термін;
  • Вигідні ціни.

Отримати консультації з приводу оренди бетонозмішувачів ви можете за контактними телефонами. Після обговорення всіх технічних питань, оформлення договору, ви отримуєте в користування потужну техніку з оператором.

 

Схожі послуги