118

Бетонні паркани (огорожі)

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Бетонні паркани (огорожі)

Фінальний акорд будь якого будівництва, в першу чергу, приватних котеджів та заміських будинків, є огорожа. Сьогодні все частіше обирають бетонні огорожі, тому що вони відрізняються різноманіттям дизайнерських варіацій, широким вибором форм та розмірів. Але головна перевага бетонних парканів полягає у їх міцності та стійкості до агресивних факторів навколишнього середовища. Бетонний паркан прослужить набагато довше аналогічної огорожі з дерева чи, навіть, із металу. Тому, якщо ви давно шукаєте якісні бетонні огорожі для свого будинку, замовити їх можна в компанії «ВК Сервіс».

У нашому каталозі представлені різноманітні бетонні стовпчики для огорожі, секції, з яких швидко та легко монтуються конструкції будь-якої складності. Секції для бетонних парканів виготовляються на власному заводі, на висококісних, сучасних і потужних машинах, що є гарантією якості та міцності. Бетонні плити для огорожі, виготовлені з дотриманням технологічних норм, поглинають удари, зберігаючи повну безшумність, витримують вплив високих температур, тому відповідають параметрам пожежостійкості.

Також не можна не сказати про те, що ціна на бетонні огорожі формується низька і доступна більшості користувачів. Цікавий факт, що бетонний паркан обійдеться дешевше, ніж його аналог з цегли чи дерева. Особливо це стосується високих моделей, від 2.5 метрів. Така конструкція не тільки надійно захистить вашу територію від непроханих гостей, але й стане справжньою окрасою вашого маєтку.

Бетонні огорожі виготовляються з окремих секцій та стовпчиків на заводі «ВК Сервіс», а на об’єкті монтуються в потрібному порядку. Завдяки цій особливості суттєво скорочуються витрати на монтаж паркану.

Огорожі з бетону представлені широким асортиментом різноманітних декоративних варіацій, тому ви легко зможете обрати оптимальний для вас варіант. Можна комбінувати різні рельєфні візерунки та кольорові гами. Сьогодні є можливість вибору не тільки банального сірого кольору паркану, але й цікавих відтінків.

Для виробництва секцій огорожі використовується бетон марок М200 та М250, іноді М300. Також до суміші додаються пластифікатори, добавки, що пришвидшують застигання бетону. Окрім цього, домішки зменшують пористість бетону, завдяки чому поверхня плити виходить більш щільною.

В якості силових елементів, що покращують властивості готових виробів при деформації на згин чи розтяг, використовується дріт різного діаметру: 5 мм використовується для габаритних рамок, 4 мм для створення армуючої сітки, а для стовпчиків застосовується дріт 6-8 мм.

При монтажі огорож на початковому етапі установлюються стовпчики, і тільки після цього в спеціальні пази монтуються секції.

При необхідності, в компанії «ВК Сервіс» ви можете замовити не тільки бетонні забори в Києві та Київській обл, а й послуги монтажників. Наші співробітники проведуть усі роботи по встановленню огорож оперативно та якісно. Отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються замовлення огорож, ви можете за контактними телефонами.

 

Схожі послуги