69

Оренда спецтехніки

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Ємність "Груші", м3
Вантажопідйомність, т
Виліт стріли, м
Висота підйому, м
Вантажопідйомність, т
Довжина, м
Ємність фронтального ковша, м3
Ємність заднього ковша, м3
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Довгомір Renault
Вантажопідйомність, т: 20
Довжина, м: 12
90.00 грн.
Довгомір Рено
Вантажопідйомність, т: 20
Довжина, м: 12
90.00 грн.
Мішалка XOBO
Ємність "Груші", м3: 10
90.00 грн.
Мішалка КАМАЗ
Ємність "Груші", м3: 7-9
90.00 грн.
Навантажувач JCB 3CX
Ємність фронтального ковша, м3: 1
Ємність заднього ковша, м3: 0,25
5 400.00 грн.
Навантажувач JCB 4CX
Ємність фронтального ковша, м3: 1,3
Ємність заднього ковша, м3: 0,48
5 800.00 грн.
Кран баштовий самомонтіруемий WOLFF-PEKAZETT 3610
Вантажопідйомність, т: 14
Виліт стріли, м: 36
Висота підйому, м: 24
31 500.00 грн.
Оренда спецтехніки

Будівельні роботи будь-якого рівня складності вимагають високої якості, кваліфікації робітників та використання потужної техніки. Для пришвидшення темпу роботи на будівельних майданчиках, покращення якості виконання робіт, широко використовується спецтехніка:

  • Довгоміри;
  • Маніпулятори;
  • Навантажувачі;
  • Автобетонозмішувачі;
  • Автокрани.

Мати у приватній власності хоча би частину з цієї спеціалізованої техніки надто дорого та невигідно з різних точок зору. Тому, найкращим виходом для фізичних осіб, малих та середніх будівельних підрядників, буде оренда спецтехніки, яку надає компанія «ВК Сервіс».

Завдяки використанню спеціалізованої техніки, на будь-якому будівельному майданчику роботи проходять з економією часу, якісніше. Незалежно від того, чи потрібно привезти великий вантаж, замісити бетонний розчин, залити його в опалубку у важкодоступному місці, всі ці процеси виконуються набагато швидше, завдяки автоматизації. Особливо часто вимагає послугу оренда спецтехніки – Київ, адже на столицю приходиться найбільша кількість будівельних майданчиків.

На послугу оренда спецтехніки ціна залежатиме від типу машин, які потрібні на вашому об’єкті, а також, від масштабу самого будівництва. У будь якому випадку, вартість оренди значно нижча, в порівнянні з покупкою будівельної техніки. Найбільшу вигоду ця послуга становить для компаній, яким важка техніка для будівництва потрібна не на постійній основі, а один чи два рази, для виконання робіт на кількох будмайданчиках. Працівники нашої компанії допоможуть підібрати машини, технічні характеристики яких повністю відповідають специфіці та вимогам будівництва.

Автопарк нашої компанії регулярно проходить технічні огляди, тому можливі поломки трапляються нечасто. За форс-мажорних обставин, якщо бетононасос або навантажувач, усе ж таки, вийшли з ладу, ми гарантовано надаємо заміну.

Основні переваги співробітництва з компанією «ВК Сервіс» та оренди спецтехніки:

  • Ви отримуєте повністю справні та готові до ефективної роботи машини;
  • Кваліфікований обслуговуючий персонал позбавляє вас необхідності наймати нових співробітників;
  • Економія фінансів та часу, оскільки вам не потрібно шукати, де краще придбати нову техніку;
  • Високий рівень потужності машин гарантує підвищення ефективності робочого процесу.

Ви завжди отримаєте ґрунтовні консультації щодо вибору оптимальної техніки для вашого будівництва. Для майданчиків, що знаходяться в умовах тісної забудови, ми пропонуємо мобільні бетононасоси, що можуть подавати розчини на великі відстані та висоту. Щоб доставити на обєкт великі вантажі, ви можете взяти в оренду довгоміри та навантажувачі. Такі роботи як монтаж бетоноводів, установка бетононасосу, виконують наші співробітники, тому ви можете не хвилюватися, що робота на майданчику зупиниться. Завдяки співробітництву з «ВК Сервіс» ви отримаєте можливість здати об’єкт завчасно.

Для оформлення заявки, а також за будь-якими питаннями, звертайтеся за контактними телефонами.

Схожі послуги