191

Оренда крана-маніпулятора

Оренда крана-маніпулятора

У сфері транспортування габаритних вантажів, будівельних робіт широко використовуються крани маніпулятори. Це потужна техніка, в якій комбіновані звичайна вантажівка та спеціальна кранова установка. Маніпулятор здатен самотужки завантажити вантаж, транспортувати і розвантажити його.

Завдяки такій універсальності, кран маніпулятор користується підвищеним попитом у різних сферах, особливо незамінний такий кран в умовах щільної міської забудови. Область використання маніпулятора практично необмежена – його можна використовувати навіть для евакуації автомобілів. Крани маніпулятори можна використовувати в будівельних, ландшафтних, комунальних, сільськогосподарських роботах. 

Однак, ураховуючи досить високу вартість такої спеціалізованої техніки, її покупка нерентабельна для більшості будівельних, вантажних компаній, тим більше, для фізичних осіб. Тому найбільш вигідною буде оренда крана маніпулятора – цю послугу надає компанія «ВК Сервіс».

За невелику плату ви отримуєте в тимчасове користування спеціалізовану потужну техніку, завдяки якій зможете виконувати роботи з завантаження, розвантаження, транспортування важких вантажів.

Вся техніка в нашому автопарку регулярно проходить технічні огляди, а це гарантує повну справність кожного крана маніпулятора, що виїжджає на замовлення. Додатково ви можете замовити послуги оператора, що обслуговує машину.  Таким чином, ви позбавляєтесь ряду клопотів: проблема зберігання спецтехніки, технічне обслуговування, ремонт, пошуки співробітників для її обслуговування.

Крани маніпулятори в нашому автопарку відрізняються технічними характеристиками, потужністю, вільним орієнтуванням вантажів у просторі, що дозволяє виконувати роботи різної складності.

Сучасні крани маніпулятори здатні захопити вантаж на відстані до 20 метрів і переміщати його точно і плавно. Дякуючи такій плавності, та особливостям роботи, крани можна використовувати для транспортування крихких вантажів. Завдяки використанню кранів-маніпуляторів, з’являється можливість вирішувати складні задачі без залучення додаткової спецтехніки та бригади працівників.

Головні переваги співробітництва з «ВК Сервіс»:

  • Швидка доставка маніпулятора на об’єкт;
  • Доступні ціни оренди;
  • Техніка завжди справна та в наявності;
  • Кваліфіковані оператори;
  • Консультації в підборі техніки.

Отримати відповіді на будь-які питання стосовно спецтехніки ви можете за контактними телефонами на нашому сайті.

 

Схожі послуги

Ця категорія порожня.