104

Кришки для колодязів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Довжина, мм
Висота, мм
Ширина, мм
Вага, кг.
Клас бетону
Діаметр зовнішній, мм
Діаметр внутрішній, мм
Обсяг бетону
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кришки для колодязів

Сучасні колодязні конструкції укріплюються залізобетонними кільцями, що вивищуються над поверхнею землі, в середньому, на півметра. Така споруда на території вашого маєтку не додає йому краси, тому замаскувати конструкції допомагають  кришки для колодязів. Окрім декоративної, кришки виконують захисну функцію – вони закривають колодязь від сторонніх предметів, сміття, що забруднює воду.

Купиту кришку для колодязя легко в компанії «ВК Сервіс», яка займається виготовленням залізобетонних виробів на власному заводі. Ціна такого залізобетонного виробу повністю залежать від матеріалу виготовлення. Для колодязів, укріплених кільцями із залізобетону, підходять кришки з аналогічного матеріалу. Окрім високих показів міцності та витривалості, бетон гарно піддається фарбуванню, тому ви зможете надати захисному елементу будь-якого кольору. Характерна риса кришок для колодязів – отвір посередині, в який монтується люк. Це необхідний елемент для легкого і простого доступу до чистої води.

Кришки для колодязів, для виробництва яких використаний міцний залізобетон, відрізняються такими перевагами:

  • Стійкість до вологи;
  • Міцність, витривалість великих навантажень;
  • Морозостійкість;
  • Можливість легкого фарбування;
  • Доступні ціни;
  • Великий вибір розмірів та конфігурацій.

В компанії «ВК Сервіс» до уваги покупців представлені колодязні кришки різних конфігурацій – круглі, квадратні. Ви завжди зможете легко обрати найбільш підходящий виріб для вашої колодязної споруди.

Залізобетонні захисні вироби повністю безпечні для здоров’я людини, оскільки в бетоні немає токсичних, агресивних речовин.

Окрім захисних елементів для колодязів, компанія «ВК Сервіс» пропонує на вибір кільця, виготовлені з марок бетону підвищеної міцності. Ви можете обрати для себе розмір, оптимальний діаметр кілець, а також захисні кришки, що повністю відповідають розмірам самої споруди.

Співробітники нашої компанії завжди готові допомогти консультаціями, надати відповіді на всі ваші питання. Ми допоможемо підібрати діаметр, матеріали виробів для колодязів, гарантуємо оперативну доставку на об’єкт. Всі вироби, що виготовляються на нашому заводі, відповідають нормам ГОСТ та стандартам якості, що підтверджується сертифікатами. Для отримання додаткової інформації звертайтеся за контактними телефонами.

 

Схожі послуги