135

Лотки інженерних мереж

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Лотки інженерних мереж

Лотки, виготовлені зі стійкого бетону та сталевої арматури, використовуються при зведенні доріг і шляхопроводів, для захисту інженерних мереж. Завдяки використанню лотків і накрить, зведення автомобільних доріг виходить на якісно новий рівень, адже ці вироби дозволяють без особливих витрат інспектувати та обслуговувати інженерні мережі. Якщо вам необхідні лотки інженерних мереж в Києві, замовити їх ви можете в компанії «ВК Сервіс», за доступними цінами. Обрати підходящий різновид вам допоможуть консультанти.

Головні переваги залізобетонних лотків для інженерних мереж:

  • Високі покази міцності, стійкості до вологи та корозії;
  • Якісна ізоляція кабелів та газопровідних труб;
  • Стійкість до агресивних хімічних речовин, які не проникають через міцний шар бетону і не пошкоджують мережі;
  • Герметичність – конструкція забезпечує надійних захист від опадів та грунтових вод;
  • Стійкість до високих температур, температурних перепадів, оскільки для виготовлення конструкцій використовуються надміцні марки бетону, що витримують критично високі і низькі температури;
  • Легкість обслуговування – у випадку ремонту можна відкрити плиту перекриття або повністю демонтувати конструкцію.

Всі лотки поділяються на кілька категорій: телескопічні та прикрайкові. Телескопічні використовуються для водовідведення на мостах, а також для ізоляції комунікацій на громадських об’єктах. Головна особливість полягає у з’єднанні всіх елементів, що створюють єдину систему. Прикрайкові використовуються для збору води на узбіччях доріг і направлення її маси до зовнішніх укосів.

Для ізоляції підземних чи напівпідземних конструкцій необхідно додатково придбати плити перекрить. Вони необхідні для захисту від ґрунтових вод і просідання ґрунту. Маркування виробів просте – лотки (Л), плити (П).

Компанія «ВК Сервіс» гарантує лотки інженерних мереж з доставкою, високої якості, за доступною ціною.

 

Схожі послуги