133

Плитка тротуарна

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Плитка тротуарна

 Оздоблення паркових зон та прибудинкових територій вимагає використання спеціальних матеріалів, зокрема, тротуарної плитки. Сучасне виробництво пропонує тротуарну плитку, виготовлену за різними технологіями: гранітна, вібролита, вібропресована. Яку саме купити плитку тротуарну в компанії «ВК Сервіс», вам підкажуть консультанти. Серед широкого асортименту ви точно зможете обрати тип матеріалу, що відповідає вимогам естетики та міцності.

Вібролита тротуарна плитка виготовляється з використанням пластичних складів – усі компоненти заливаються в спеціальні віброформи. Цей тип покриття відрізняється майстерною імітацією різних матеріалів: дерева, каменю чи цегли. Такою плиткою викладають доріжки на садових майданчиках та прибудинкових територіях котеджів.

Вібропресована плитка заливається в прес-форму, на яку діє тиск у поєднанні з вібрацією. Завдяки цьому тиску вироби набувають більш строгої форми та особливої фактурної поверхні. Цей різновид плитки широко використовується для викладення доріг у громадських місцях, тротуарів, площ, бруківки.

Найбільш міцною вважається тротуарна плитка з граніту, за рахунок того, що вона краще перенасить перепади температур, термін служби набагато більший. Окрім цього, плитка не потребує додаткового захисту від пошкоджень і може прослужити до 25 років. Гранітна плитка приваблює такими перевагами: виключає підйом гранітних вод, не заважає зеленим рослинам здійснювати природний газообмін, не вицвітає з часом, відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Також, гранітну плитку легко можна демонтувати і перекласти в іншому місці, чи з іншим візерунком.

Плитку також розрізняють за матеріалом виготовлення – найбільш популярними вважаються вироби з бетону, але не менш часто зустрічається глиняна плитка, що зовні нагадує черепицю. Ви можете обрати плитку, у склад якої додана гранітна крихта чи інший в’яжучий матеріал, а також кольорову гаму, представлену великим розмаїттям.

 Головні переваги тротуарної плитки:

  • Стійкість до температурних перепадів;
  • Екологічна безпека – до складу виробів не входять токсичні чи шкідливі речовини;
  • Стійкість до агресивного впливу сонячних променів.

Замовити тротуарну плитку будь-якого типу легко в компанії «ВК Сервіс». Наші працівники з радістю допоможуть вам обрати підходящий тип, дадуть відповіді на всі ваші питання.

 

Схожі послуги