203

Вентиляційні блоки

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Вентиляційні блоки

При зведенні житлових, промислових будівельних конструкцій та інженерних споруд використовуються різні види вентиляційних блоків. Їхнє безпосереднє призначення – забезпечення природного повітрообміну, без установки додаткового обладнання. Завдяки вільній циркуляції повітря формується ідеальний мікроклімат у приміщенні, від якого залежить не тільки комфорт усіх мешканців, а й довговічність самих будівель. Ще одна функція повітропровідів – відведення диму у випадку загоряння.

 В будівлі, де все спроектовано і побудовано правильно, неприємні запахи не затримуються, а швидко виводяться назовні. Саме для цього і потрібно використовувати блоки для вентиляції, виготовлені згідно усіх норм ГОСТ. Ці елементи серійно випускаються на заводі компанії «ВК Сервіс», відрізняються невисокою ціною та відмінною якістю.

Вентиляційні блоки в Києві можна замовити різних моделей, в залежності від стандартів об’єкту та вентиляційної системи. Канал може бути невеликим, просторим, складної форми.

Залізобетонні вентиляційні блоки відрізняються суттєвими перевагами:

  • Точна форма, для якої не потрібна підгонка по місцю;
  • Міцна структура, завдяки високим показам міцності бетону та арматури;
  • Широкий асортимент виробів, з класифікацією за видами та розмірами;
  • Зручне транспортування та укладка;
  • Стійкість до температурних перепадів, впливу води, розчинів кислот і інших агресивних речовин.

Всі вентиляційні блоки мають у своїй основі міцний каркас з арматури, покритий бетоном, не нижче М300 марки. Великі блоки мають спеціальні зачепи з арматури, що виходять на поверхню, та необхідні для строповки.

 Для зручності класифікації вентиляційних блоків використовуються умовні позначення:

  • Каркас позначається маркуванням ВД (безконсольні, можуть включатися в несучу конструкцію), 1ВД (одноконсольні – використовуються як опора для одного перекриття), 2ВД (двохконсольні – несучі на консолях два перекриття), ВБ – звичайні блоки вентиляції.
  • Довжина і висота, вказуються в дециметрах, а також товщина, вказується в сантиметрах. Наприклад, , 4-33-2 буде означати, що блок має габарити 40 на 330 сантиметрів, і товщину два.
  • Стійкість до впливу навколишнього середовища (Н – нормальна проникність, П – понижена, О – особливо низька).

 Замовити вентиляційні блоки будь-якого типу ви можете в компанії «ВК Сервіс», за контактними телефонами.

 

Схожі послуги