113

Кільця для колодязів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Зовнішній діаметр, мм
Внутрішній діаметр, мм
Висота, мм
Товщина стінки, мм
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кільця для колодязів

Залізобетонні вироби змінили майже всі сфери будівництва, і тільки в кращу сторону. Наприклад, для укріплення колодязів сьогодні масово використовуються спеціальні кільця, виготовлені із залізобетону. Замовити кільця залізобетонні в Києві сьогодні легко й просто в компанії «ВК Сервіс», де ці вироби представлені широким асортиментом розмірів та габаритів. Кожен виріб відповідає строгим вимогам до міцності та щільності, стандартам ГОСТ. 

Головні переваги, якими відрізняються залізобетонні кільця:

  • Комбінація бетону та залізної арматури створюють надміцний продукт;
  • Міцність, стійкість до вологого середовища та перепадів температур, впливу морозів;
  • Великий вибір розмірів;
  • Легко монтуються і демонтуються;
  • Можуть вкопуватися в будь-який ґрунт;
  • Забезпечують 100% водонепроникність;
  • Герметичність матеріалу;
  • Відрізняються невисокою вартістю.

 

На кільця залізобетонні ціна формується в залежності від габаритів та особливостей технології виготовлення.

Всі залізобетонні кільця, виготовлені на заводі «ВК Сервіс», відповідають санітарним нормам – це важлива вимога. Ви можете бути впевнені у тому, що чиста ґрунтова вода в такому колодязі збереже всі свої властивості та прозорість.

 Окрім кілець для господарських колодязів, у нас можна замовити вироби для відстійників, септиків, фекальних систем, водоприймачів, а також для газових комунікацій.

Функціональне призначення кілець визначається складом бетону, з якого вони виготовлені, наявністю чи відсутністю в них армуючої сітки, кріплень в готовому виробі. Для кілець, розрахованих на великі навантаження, використовується більш міцний бетон. Відповідно, для виробів, що планують використовуватися при малих на середніх навантаженнях, використовуються більш «слабкі» марки бетону.

Найпростіші колодязні конструкції викладаються кільцями в стик, а герметичність забезпечується додатковим бетонуванням місць з’єднання. Такий метод використовується для неглибоких колодязів.

Залізобетонні кільця, що виготовляються на заводі «ВК Сервіс», відрізняються доступною ціною, повністю відповідають технологічним нормам та вимогам.

щоб купити залізобетонні кільця, просто зверніться за контактними телефонами чи залиште заявку на сайті. Наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами для уточнення всіх технічних питань.

 

Схожі послуги