173

Плити перекриття

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Плити перекриття

Одними з найбільш затребуваних залізобетонних виробів на приватних та висотних будівництвах залишаються залізобетонні плити перекриття. Ці конструкції мають досить широку сферу застосування – зведення житлових, нежитлових будинків, промислових об’єктів. За допомогою плит перекрить можна пришвидшити зведення підвального приміщення, гаражу, будь-яких інших будівель, приватних котеджів чи висотних будівель. Нову висотну будівлю, при зведенні якої використовуються плити перекриття, можна побудувати за кілька тижнів. Це можливо завдяки автоматизації робочого процесу, механізації процесу будівництва. 

Головні переваги залізобетонних плит:

  • Високий рівень міцності;
  • Довговічність, стійкість до різноманітних агресивних факторів, механічних ушкоджень;
  • Широкий вибір форм і розмірів;
  • Легке монтування;
  • Високі покази тепло- та звукоізоляції.

До цього слід додати, що на плити перекриття ціна встановлена демократична та доступна всім замовникам. Якщо у вас є потреба в тому, що використати на будівельному майданчику плити, замовити їх ви можете в компанії «ВК Сервіс».

Вартість плит залежить від їх конструкції – багатопустотні, шатрові, ребристі, шаруваті. Найбільш затребуваними залишаються пустотні плити перекриття, які відрізняються не цільним корпусом, а з великою кількістю овальних отворів, що проходять по всій довжині виробу. Ці отвори позитивно впливають на тепло- і шумоізоляційні характеристики плит. Окрім того, перекриття мають меншу вагу, тому приваблюють низькою ціною. Купити плити перекриття в Києві саме цього типу ви можете в будь-якому обсязі, та різних модифікацій.

Плити перекриття ребристі також широко використовуються на будівництві. Характерна риса цих конструкцій – рівні проміжки 150 сантиметрів між ребрами.

Основні параметри вказуються в маркуванні виробів. якщо обрати за приклад маркування ПК 70-12-8, перше число це довжина, друге число – ширина в дециметрах, остання цифра показує навантаження, яке витримує 1 квадратний метр плити перекриття. Наш приклад має жорсткість, що витримує тиск 800 кг/кв. м.

Перед тим, як замовити плити перекриття, ви маєте змогу проконсультуватися з нашими співробітниками, отримати розгорнуті відповіді на всі ваші питання. Вам допоможуть підібрати оптимальні розміри та критерії міцності, жорсткості плит. Ми гарантуємо оперативну доставку залізобетонних виробів будь-якого типу.

 

Схожі послуги