80

Перемички залізобетонні

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Перемички залізобетонні

Використання залізобетонних виробів на будівництві будь-якого масштабу – нагальна потреба, що скорочує час загального робочого процесу, підвищує міцність будівлі. Одними з найбільш затребуваних та універсальних ЗБВ є перемички залізобетонні. Це спеціальні силові конструкції, що стримують горизонтальне навантаження кладки, розташовуються вони над віконними чи дверними отворами.

Перемички зручні в роботі, легко монтуються і не потребують додаткових, складних процесів кладки. Тому використання цих конструкції скорочує час робочого процесу, не викликає простоїв у роботі.

Якщо вам потрібні купити бетонні перемички в Києві, замовити їх можна на залізобетонному заводі «ВК Сервіс». На виробництві установлено спеціальне обладнання, необхідне для дотримання усіх вимог згідно ГОСТ. При цьому, на перемички залізобетонні ціна встановлена доступна великим будівельним підрядникам та фізичним особам.

Головна вимога до перемичок – їх спротив до стиснення, тому перемички залізобетонні виготовляються з важкого бетону, щільність якого сягає 2500 кг/куб. м. Оскільки всі перемички мають стандартне маркування та розміри, це суттєво полегшує попередні розрахунки при виборі залізобетонних конструкцій.

Окрім розмірів, перемички поділяються на категорії, в залежності від конфігурації: брускові, плитні, балочні. В будівлях з товстими стінами використовуються посилені несучі залізобетонні перемички, що здатні витримувати більш високі навантаження. Подібний тип конструкцій розрахований на навантаження в 3,5-3,7 кг/м. Також такі перемички монтують у отворах довжиною більше 2 метрів.

Головні параметри перемичок указуються в маркуванні, що складається з трьох цифр: перша значить поперечний переріз, друга, довжину, а третя – гранично допустиме навантаження на конструкцію. Вироби з петлями позначаються літерою «П» в кінці маркування.

Всі перемички залізобетонні на заводі «ВК Сервіс» виготовляються з дотриманням технології та стандартів якості. Використовується арматура, виготовлена з напруженого залізобетону, класу В15 і вище. Для заливки конструкцій використовується бетон марки М250, з морозостійкістю в діапазоні F-35..200.

Перемички залізобетонні з доставкою від компанії «ВК Сервіс» відповідають всім вимогам до міцності, витривалості. Вироби представлені широким асортиментом, тому ви легко зможете обрати для себе оптимальні конструкції.

 

Схожі послуги