114

Оренда довгомірів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Вантажопідйомність, т
Довжина, м
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Довгомір Renault
Вантажопідйомність, т: 20
Довжина, м: 12
90.00 грн.
Довгомір Рено
Вантажопідйомність, т: 20
Довжина, м: 12
90.00 грн.
Оренда довгомірів

Будівельні роботи на певних етапах обов’язково передбачають транспортування, завантаження та розвантаження довгомірних вантажів. Вирішити цю проблему допомагають довгоміри – спеціальні вантажівки, розраховані на перевезення габаритних предметів, вантажів. Покупка такого транспорту для більшості будівельних компаній, а тим більше, фізичних осіб, ніколи не буде економічно вигідною. Тому затребуваною є послуга оренда довгомірів, яку пропонує компанія «ВК Сервіс». Ми оперативно доставляємо будь які габаритні вантажі на об’єкти Києва та області.

Вантажівки довгоміри в Києві складаються з тягача та причепа, які відрізняються підвищеними характеристиками потужності, адже машинам доводиться перевозити вантажі з дуже великою масою. Обов’язковий атрибут довгомірів – подовжений причеп, на який вміщується вантаж нестандартного розміру.

Оренда довгомірів дозволяє зекономити значну суму, а також позбавитися багатьох інших проблем – зберігання дорогої техніки, обслуговування, прийом в штат додаткових співробітників для обслуговування. Також вам не потрібно наймати кваліфікованих операторів, адже для перевезення складні вантажів, потрібна спеціальна категорія та досвід роботи. За мінімальні затрати, ви отримуєте в тимчасове користування потужну техніку, повністю справну і готову до будь-яких робіт.

Вартість оренди довгомірів набагато нижча, в порівнянні з фінансами, які доведеться витратити, якщо ви вирішите придбати цю техніку в постійне користування. Чим більший час, на який ви орендуєте техніку, тим нижчою буде вартість.

Всі машини в нашому автопарку регулярно проходять технічні огляди, тому ми гарантуємо повну справність. Наші клієнти позбавлені неприємностей, коли довгомір може раптово вийти з ладу.

Окрім спеціалізованої техніки в оренду, ви отримуєте кваліфікованих операторів, які доставлять вантаж на об’єкт, допоможуть у завантаженні та розвантаженні. Завдяки співробітництву з компанією «ВК Сервіс», ви зможете доставити вантаж точно в термін. Вигідні умови доставки техніки, доступні ціни та висока якість обслуговування – пріоритети нашої діяльності.

Якщо вам потрібна оренда довгомірів, просто залиште заявку на нашому сайті чи зверніться за контактними телефонами. В нашому каталозі ви знайдете довгоміри від європейських виробників, з різними характеристиками та рівнем потужності. Ми допоможемо підібрати вам техніку, показники якої найбільш відповідають вашим вимогам.

 

Схожі послуги