53

Бортовий камінь

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Бортовий камінь

Бортовий камінь являє собою виріб продовгастого вигляду, стандартних розмірів – довжина 1000 мм, ширина 150 мм, висота 300 мм, з фаскою по краях. Для виготовлення бортового каменю використовуються бетон та граніт, що обробляється на спеціальному обладнанні до потрібних розмірів. Також, у компанії «ВК Сервіс» можна купити бордюрний камінь, виготовлений з бетону міцних марок, виготовленого за допомогою віброспособу. Такий бортовий камінь посилений арматурою і відноситься до категорії залізобетонних виробів.

Головна сфера використання бортового каменю, виготовленого з бетону, це облагородження доріг. Вироби, виготовлені з граніту, відрізняються більш привабливим зовнішнім виглядом, тому використовуються для декорування скверів, парків, території приватних будинків.

Бортовий камінь часто називають бордюрним, адже, по суті, ці терміни позначають один і той же виріб – бордюр. Однак, сьогодні простежується певний поділ у використанні бортових і бордюрних каменів:

  • Бордюр частіше використовується для паркових зон та пішохідних доріжок;
  • Бортовий камінь використовується для оформлення проїжджих частин міських доріг, оскільки він відрізняється підвищеними показами стійкості до зношування.

Тому, якщо вам потрібно оформити тротуарну частину, дорожне покриття, вам необхідний саме бортовий камінь.

В компанії «ВК Сервіс» ви можете замовити бортовий камінь у різних кольорах, якщо він виготовлений із граніту: червоний, білий, сірий. Бетонний бортовий камінь вигттовляється в стандартному варіанті, але якщо ви забажаєте, для конкретного замовлення його можна підфарбувати.

Бортовий камінь має свою класифікацію:

  • БР (БкР) —вироби, що мають радіус, тому його зручно використовувати для доріг, тротуарів, де є повороти;
  • БУ (БкУ) — камінь для оздоблення пішохідних зон, велосипедних доріжок;
  • БК (БкК) – конусний камінь, який часто використовується для обмеження проїздів.

Замовити бортовий камінь, будь-якої модифікації, із доставкою, легко в компанії «ВК Сервіс». Ви можете обрати тип конструкції, матеріал виготовлення, обсяги поставки. На всі ваші запитання, стосовно замовлення, доставки, оформлення заявки, дадуть відповіді наші оператори. Залиште заявку на сайті чи просто зверніться за контактними телефонами.

На всі залізобетонні вироби, що виготовляються на заводі «ВК Сервіс», надається гарантія якості, що підтверджує високі покази міцності, витривалості.

 

Схожі послуги