138

Плити теплокамер

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Плити теплокамер

Теплотраси складаються з трубопроводів прямої та зворотної подачі теплоносія, укладених в бетонні лотки та перекритих плитами, а також з теплових камер із бетонних блоків. У останніх монтується запірна арматура, для управління комунікаціями. Купити плити перекриття теплових камер легко в компанії «ВК Сервіс», що займається виготовленням будь-яких залізобетонних виробів.

Лотки відрізняються формою та розмірами, наприклад, П-образні лотки монтуються встик один до одного, на утрамбований ґрунт траншеї, полками вверх. після укладки труб з теплоізоляцією на них монтуються плити перекриття лотків. Обирати марку лотка слід уже після того, коли стали відомі фактори:

  • Діаметр трубопроводу;
  • Вид та товщина теплоізоляції;
  • Точки розташування нерухомих опор і теплових камер;
  • Місця установки компенсаторів і види: П-, Z-образні, сальникові.

Основні параметри, за якими підбираються бетонні лотки, це ширина і висота.

Теплові камери використовуються як елементи системі водо- і газопроводу, а також у складі каналізаційних систем.

 Конструкція теплових камер складається з трьох деталей: литого кільця з днищем (ТКД), середнього литого кільця (ТК) і верхнього литого кільця з кришкою (ТПК).

Плита ТПК використовується тільки при облаштуванні теплової камери, що розташована під полотном автомагістралі і слугує додатковим захистом конструкції вид сильного тиску зверху.

Товщина теплоізоляції визначається такими факторами: температура теплоносія, кліматичні умови району, характеристики утеплювача.

Висока міцність теплових камер зумовлена міцним каркасом із високоякісної вуглецевої сталі, що забезпечує стійкість теплової камери до руху ґрунтів, та його надлишкового тиску.

Щоб замовити плити перекриття теплових камер в Києві, в компанії «ВК Сервіс», будь-якого типорозміру, просто зверніться за контактними телефонами.

 

Схожі послуги