60

Фундаментні блоки

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Фундаментні блоки

Залізобетонні вироби, без яких не обходиться жодне будівництво – це блоки фундаментні, адже без міцних підвалин жодна будівля не буде стояти довго. Фундамент повинен бути максимально міцним, щоби будівля прослужила довго і не почала осідати. Тому так важливо ретельно обирати блоки для фундаменту. В компанії «ВК Сервіс» ви можете купити фундаментні блоки, обравши потрібні розміри та критерії щільності.

На фундаментні блоки, ціна встановлюється в залежності від основних критеріїв: розміри, щільність, матеріал виготовлення. Основу фундаментних блоків становить бетон, що може бути простим чи армованим, важким, силікатним. Іноді для виготовлення блоків використовується керамзитобетон.

Вироби відрізняються високою щільністю – біля 2,2-2,4 т/куб м, а маса варієються у межах 350 кілограм – 2 тони.

фундаментные блоки киев цена

Головні переваги блоків фундаменту:

  • Високі показники міцності та довготривалості;
  • Стійкість до морозу, вологи, помірна теплопровідність;
  • Швидкий монтаж;
  • Доступна ціна.

Характерна риса блоків – невелика виїмка з двох боків, необхідна для того, щоб заливати цемент при стиковці виробів під час монтажу. Завдяки цій особливості конструкції, фундамент набуває особливої міцності та монолітності.

Монтаж фундаментних блоків дає можливість суттєво скоротити час роботи. Для опалубного способу заливки фундаменту потрібно 4 тижні, щоб повністю застиг розчин, при цьому, процес потребує постійного контролю, вібропресингу. З бетонними блоками ви значно скорочуєте час на зведення фундаменту, а також фінансові витрати.

Залізобетонні блоки допомагають точно розраховувати кількість матеріалу, що потрібен для фундаменту. Знаючи розміри блоку і площу фундаменту, набагато простіше підбити загальний кошторис.

При дотриманні усіх технологічних норм виготовлення та монтажу фундаменту, термін його використання складає не менше 100 років.

 Перед монтажем блоків необхідно підготувати основу. Якщо планується зведення невисокого будинку, можна обмежитися піщаною подушкою. Для будівельних майданчиків, що знаходяться на рухомих ґрунтах, висотних будівель, перед монтажем блоків необхідно викласти кутові блоки, а потім решту. Далі вони скріплюються бетонним розчином.

Щоб ви могли швидко та легко фундаментні блоки в києві, співробітники компанії «ВК Сервіс» надають розгорнуті консультації, допомагають обрати потрібні розміри блоків, розрахувати їхню кількість.

 

Схожі послуги