56

Оренда бетононасосів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Тип бетононасосу
Довжина бетоноводу, м
Висота подачі, поверх
Довжина стріли, м
Продуктивність, м3 / год
Мінімальний час замовлення
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Оренда бетононасосів

Будівництво будь-якого об’єкта, будь то невеличкий будиночок чи розважальний центр, вимагає використання спеціальної техніки. Приміром для заливки бетонних сумішей необхідні бетононасоси, завдяки яким підвищується оперативність та ефективність робіт. Для будівництва невеликих масштабів купувати дорогу і складну техніку невигідно та нерентабельна. Простіше і зручніше обрати таку послугу, як оренда бетононасоса, яку пропонує компанія «ВК Сервіс».

Бетононасос – невід’ємний атрибут на будівельних майданчиках, особливо, якщо до об’єкта ускладнений доступ. Машина дозволяє залити бетонну суміш в опалубку, з мінімальними часовими витратами. Бетононасос приймає бетон з бетонозмішувача, подає його до місця укладки через спеціальні бетоноводи. За допомогою цього агрегату бетон можна подавати, горизонтально, вертикально, а також на велику висоту.

Велика перевага бетононасоса – можливість подачі робочого розчину на місце будівництва, без необхідності під’їжджати впритул до робочої зони. Машина може бути встановлена на відстані 10, 20 чи навіть 200 метрів, і безперебійно подавати бетон.

Єдиний мінус цієї зручної техніки – надто висока на бетононасос ціна, недоступна невеликим будівельним компаніям і підрядникам. Покупка такої техніки виправдана тільки у випадку, якщо ви збираєтесь використовувати її на будівництві великого масштабу, довгостроково. Для невеликих будівельних майданчиків найбільш вигідним буде орендувати спецтехніку.

В компанії «ВК Сервіс» ви зможете орендувати автобетононасос, характеристики якого повністю відповідають вимогам вашого об’єкту. Також ви отримуєте такі переваги співробітництва:

  • Техніка подається на майданчик своєчасно;
  • Великий вибір бетононасосів, з різними характеристиками та комплектуючими; Всі бетононасоси в автопарку регулярно проходять техогляди, тому повністю готові до роботи;
  • Надання персоналу для обслуговування техніки.

Економічна вигода від використання сучасних бетононасосів очевидна – ви отримуєте робочу техніку, яка виконує свої функції швидко і безперебійно. Вам не потрібно наймати додатковий персонал для обслуговування машини, витрачати кошти на її технічні огляди і ремонти.

Використання машини на будівництві скорочує час проведених робіт, підвищуючи ефективність робочого процесу, оскільки заливка бетону можлива в самих важкодоступних місцях. Якщо в розпал процесу техніка вийде з ладу, з незалежних від вас обставин, ми гарантуємо її оперативну заміну. Відтак, ви не втрачаєте робочі дні, робочий процес триває, а об’єкт буде здано точно в означені терміни.

Великий автопарк нашої компанії дозволить обрати машину, що відповідає саме специфіці вашого будмайданчика: стаціонарні, мобільні чи авто бетононасоси. Наші працівники проконсультують вас і допоможуть визначитися з вибором оптимальної будівельної техніки.

Щоб отримати детальні відповіді на всі питання, залиште заявку на сайті або зв’яжіться за контактними телефонами.

Схожі послуги