15

Оренда стаціонарних бетононасосів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Тип бетононасосу
Довжина бетоноводу, м
Висота подачі, поверх
Продуктивність, м3 / год
Мінімальний час замовлення
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Оренда стаціонарних бетононасосів

Оренда стаціонарних бетононасосів

Бетононасоси - це пристрої, які використовуються для подачі бетонної суміші і рстворов на відстань в місця, до яких утруднений доступ звичайного автобетонозмішувача. Це можуть бути видалені армовані фундаменти, опалубка на висоті, в глибині вузького проїзду і т.д. За своїм типом вони діляться на мобільні-стаціонарні (труболінейние) і стаціонарні (для транспортування яких необхідно додаткове обладнання). Саме про перший тип і піде мова далі.

Стаціонарний бетононасос має наступний принцип роботи

Перший робочий циліндр, за допомогою штока і поршня, бере бетонну суміш з завантажувального бункера (куди бетон "зсипається" з автобетонозмішувача), при цьому другий поршень заштовхує, раніше затягнуту бетонну суміш, поршнем в бетоновод і так циклічно протягом усього часу роботи установки. Перед кожним запуском бетоноводи обробляються (прокачівабтся) пусковим складом або цементним молочком. При подачі бетонів і розчинів на відстань слід дотримуватися вимог щодо їх марці і пластичності. Взяти стаціонарний бетононасос в оренду - це означає слідувати правилам експлуатації, які на перший погляд нескладні, але досить специфічні.

Стаціонарні-мобільні (труболінейние) бетононасоси - одні з найбільш затребуваних типів бетононасосів. Адже, незважаючи на те, що вони програють в зручності прийому бетонів і розчинів, вони мають безсумнівні плюси в своєму застосуванні, а саме:

1. Стационарность, в комбінації з пристроями стабілізації бетоноводов, забезпечує оптимальну стійкість і потужність, а тому стаціонарний бетононасос реалізує можливість подачі бетонів і розчинів на велику висоту. Тому оренда стаціонарних бетононасосів - актуальна пропозиція для багатьох організацій займаються висотним будівництвом.

2. Можливість довільного монтож бетоноводов на великі відстані, навіть у важкодоступні місця і на висоту, робить труболінейние стаціонарні бетононасоси незамінним рішенням на багатьох будівельних ділянках.
 
3. Мобільність, оренда стаціонарний бетононасос, забезпечує подачу таких бетононасосів автономно (без використання автокранів і довгих предметів), на об'єкти будівництва, в будь-які точки і області України.
 
З огляду на чималу вартість такого обладнання, а також його вузьку спеціалізацію і специфіку обслуговування, більшості будівельних фірм вкрай невигідно купувати стаціонарні бетононасоси в постійне користування. Тому єдино правильним рішенням буде взяти стаціонарний бетононасос в оренду. У Києві це можна здійснити, зв'язавшись з представниками компанії "ВК Сервіс Україна". У нашому асортименті будь-які моделі таких бетононасосів, що відрізняються робочими параметрами. Так, їх продуктивність варіюється від 20 до 90 куб. м / год, довжина прокачування - до 200 м. Бетонна суміш може подаватися на висоту до 110 м.
 
Завдяки цьому, стаціонарний бетононасос оренда - застосовується при створенні висотних будівель, заливці фундаментів, родстверков і підлог, зведенні мостів і в іншому будівництві, де необхідна транспортування бетонної суміші на велику висоту і відстань. Висока продуктивність і мінімальне втручання Замовника в процес подачі бетону на відстань, роблять оренду бетононасосів незамінною.
стаціонарний бетононасос в оренду
 
Оренда стаціонарного бетононасоса може бути як погодинної (від двох годин роботи), так і довгостроковій (від 1й машино-зміни)
 
Стандартна комплектація стаціонарного бетононасоса містить:
  • Бетононасос;
  • Комплект бетоноводов;
  • Компресор для видування сумішей з бетоноводов;
  • Водяна помпа для Замивання бункера бетононасоса і бетоноводов;
  • Екіпаж з двох операторів.
Оренда стаціонарних бетононасосів в компанії ВК Сервіс Україна передбачає експлуатацію сучасного обладнання, яке вимагає дбайливого і грамотного обслуговування. Це високотехнологічні установки, і для їх обслуговування необхідні досвідчені оператори, які в нашій компанії мають великий досвід і практику.
 
Бетононасос стаціонарний вибирається за кількома параметрами:
  • Високий рівень ефективності
  • Стабільна робота
  • Реверсне перемішування розчину
  • Система охолодження масла.

Вартість від: 4000,00 грн. за дві години роботи !!!

Слід розуміти, що реальні величини не повинні гранично відповідати максимально допустимим. Тому заявка на оренда стаціонарного бетононасоса проводиться при розрахунку всіх параметрів з запасом не менше 30%.
 
Оренда бетононасоса стаціонарного можна оформити по телефону: (067) 217-11-71 - Микола Фесюра.

 

Схожі послуги