15

Оренда стаціонарних бетононасосів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Тип бетононасосу
Довжина бетоноводу, м
Висота подачі, поверх
Продуктивність, м3 / год
Мінімальний час замовлення
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Оренда стаціонарних бетононасосів

Бетононасоси використовуються на буд майданчиках різного масштабу для подачі бетонних сумішей на відстані, на велику висоту, у важкодоступні місця. Ця спецтехніка затребувана на різних об’єктах, зокрема для заливки віддалених фундаментів, опалубки на висоті, на глибині вузького проїзду. Всі бетононасоси поділяються на два типи – мобільні та стаціонарні. Перша категорія відрізняється мобільністю, яка забезпечується шасі вантажного автомобіля, до якого фіксується техніка.

Стаціонарні бетононасоси не можуть пересуватися самостійно, для їхнього транспортування застосовуються спеціальні тягачі. Однак, саме цей тип спецтехніки визнано найбільш продуктивним, завдяки вражаючим характеристикам. Бетононасоси можуть подавати суміші на висоту до 250 метрів, а в горизонтальній площині до 2000 метрів (без пониження робочого тиску). Основні переваги стаціонарних бетононасосів:

  • Високий рівень ефективності
  • Стабільна робота
  • Реверсне перемішування розчину
  • Система охолодження масла.

В залежності від моделі, стаціонарний бетононасос може подавати від 5 до 200 кубічних метрів суміші на годину, на висоту до 250 метрів. Робота може виконуватися у двох режимах: подача бетону під високим тиском (при цьому незначно знижується продуктивність) та під низьким тиском (без втрати продуктивності).

Двигуни встановлюються двох типів – електричні та внутрішнього згорання. Для більшості будівельних майданчиків другий тип вважається оптимальним, оскільки не всі об’єкти облаштовані джерелом електроенергії.

Покупка нового, чи навіть бувшого у використанні, бетононасоса не завжди буде економічно вигідною. Окрім великих фінансових трат, власнику такої техніки потрібно буде наймати в штат операторів, обслуговучий персонал, наймати склад для зберігання бетононасосу. Для малих та середніх майданчиків найбільш вигідною буде послуга оренда стаціонарного бетононасоса – замовити її можна в компанії «ВК Сервіс».

В нашому автопарку доступні машини з різними технічними характеристиками, які постійно проходять технічні огляди. Ми завжди подаємо на обєкти техніку в ідеальному стані, повністю справну та готову до ефективної роботи. Однак, на будівництві трапляються різні випадки, тому, якщо бетононасос раптово вийшов із робочого стану, ми швидко замінюємо його.

Замовити послугу оренда бетононасосів можна на нашому сайті чи за контактними телефонами.

Схожі послуги