60

Фундаменти стрічкові

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Фундаменти стрічкові

Стрічковий фундамент для заміського будинку, котеджу, являє собою конструкцію, розташовану під внутрішніми та зовнішніми стінами будівлі, з однаковим розтином по всьому периметру. Сьогодні для будівлі одно- і двоповерхових будинків, невеликих споруд, найчастіше використовується стрічковий фундамент ФЛ. Ця конструкція візуально являє собою стрічку, що простягається по периметру будинку, під усіма стінами.

Купити стрічкові фундаменти необхідно, щоб створити надійну та міцну опору навіть для важких, монолітних чи збірних перекрить. Замовити стрічкові фундаменти ви можете в компанії «ВК Сервіс» - всі залізобетонні вироби виготовляються на власному заводі, на високоякісному і потужному обладнанні.

Особливості стрічкового фундаменту:

  • Встановлюється безпосередньо на будмайданчику, по плану майбутнього будинку;
  • Використовуються для укріплення цегляних, бетонних, кам’яних, дерев’яних перегородок;
  • Якщо зона забудови відрізняється нерівним ґрунтом, використовується фундамент подушка, що виключає деформацію стін та усадку будинку, підвищує міцність, надійність будівлі;
  • Може використовуватися для укріплення стін підвального поверху;
  • Термін експлуатації становить від 40 до 80 років, і залежить від матеріалів.

 Особливу увагу при зведенні фундаменту в малоповерховому будівництві варто приділити його розрахункам, врахувати гідрогеологічні та інженерні умови місцевості, особливості будівлі. 

Для виготовлення стрічкових фундаментів можуть використовуватися бетон пониженої (П), нормальної (Р) та особливо низької проникності. Обрати конкретну марку бетону для фундаменту вам допоможуть працівники компанії «ВК Сервіс». Щоб замовити стрічкові фундаменти в Києві, просто зверніться за контактними телефонами.

 

Схожі послуги