111

Оренда автобетононасосів

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Тип бетононасосу
Довжина стріли, м
Продуктивність, м3 / год
Мінімальний час замовлення
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Оренда автобетононасосів

Сучасне будівництво монолітного типу вимагає використання спеціальної техніки, зокрема, для заливки бетонних сумішей. Для цього етапу будівельних робіт використовуються автобетононасоси – важкі машини, що подають бетон до місця укладки зі змішувачів, по спеціальних бетоноводах.

Покупка такої техніки для невеликих підрядників, та й для більшості крупних компаній, економічно недоцільна. Адже ціна автобетононасоса, враховуючи складність його конструкції і виготовлення, досить висока. Аби придбати автобетононасос у постійне користування, маленьким та середнім підрядникам довелося б узяти пристойний кредит. Натомість, компанія «ВК Сервіс» пропонує вигідну послугу оренда автобетононасоса, вартість якої залежить від терміну використання техніки, характеристик обраної вами машини. Середня ціна оренди становить 2150 гривень.

Автобетононасоси успішно використовуються при будівництві приватних будинків, та на масштабному будівництві. Затребуваність цієї техніки пояснюється багатьма перевагами:

  • Мобільність, здатність швидко пересуватися по будмайданчику;
  • Можливість подавати бетонні суміші на велику висоту, горизонтально та вертикально;
  • Великий вибір специфікацій бетононасосів (стаціонарні, мобільні, з різною довжиною висувної стріли).

Також бетононасоси відрізняються типом, за яким складається стріла. Більшість машин представлені стрілою RZ, що складається з п’яти секцій, а її довжина варіюється в діапазоні 10-70 метрів. Завдяки такій конструкції, машина має доступ до будь-якої точки в заданому радіусі, з кутом 180 по вертикалі, дозволяючи подавати бетон на висоту, на відстані до 100 метрів. Всі машини в нашому автопарку оснащені сучасними системами амортизації, що згладжують вібрації, викликані гідравлічними циліндрами.

Вся техніка, представлена компанією «ВК Сервіс» проходить регулярні технічні огляди, тому наші клієнти отримують в користування повністю справні бетононасоси. Ця особливість виключає можливі поломки і простої в роботі. Практика показує, що навіть перевірена техніка може відмовити. Якщо з бетононасосом трапиться поломка, ми гарантуємо його оперативну заміну. Наші співробітники забезпечують обслуговування бетононасоса, тому вам не доведеться наймати ще кількох робітників на ваш об’єкт.

Щоб отримати консультації з приводу оренди бетононасосів, просто залиште заявку на нашому сайті. Також ви можете зв’язатися з нами за контактними телефонами.

Схожі послуги