103

Сходові марші

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Висота, мм
Довжина виробу, мм
Довжина проекції маршу, мм
Висота проекції маршу, мм
Ширина, мм
Клас бетона
Висота між майданчиками, мм
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сходові марші

В сучасному монолітному будівництві, при зведенні висотних будівель, широко використовуються такі елементи, як бетонні сходові марші. Головна перевага цих залізобетонних виробів полягає у тому, що вони витримують 100 і більше років інтенсивної експлуатації. Конструктивно марш – це похила частина сходів, на яких, на спеціальних балках, закріплені сходи. ГОСТ визначає максимальні розміри маршів: від 3 до 18 сходів, шириною від 90 сантиметрів.

Оскільки для виробництва сходових маршів використовується надміцна арматура, вони можуть витримувати довготривалі навантаження, масові скупчення людей. Робоче навантаження для них – до 360 кгс/кв для житлових будинків, до 480 кгс/кв. м для промислових об’єктів. Обовязкова вимога до сходових маршів – витривалість до сейсмічних вібрацій, тому їх можна встановлювати в регіонах з високою сейсмічною активністю.

Купити сходові марші в Києві, що відповідають усім вимогам надійності, можна в компанії «ВК Сервіс». Усі сходові марші виготовляються на власному заводі залізобетонних виробів, до них додаються гарантії якості, вони пожежостійкі та відрізняються високим рівнем міцності. Елементи сходів створюються з бетону щільністю біля 2300 кг/куб. м, класу В15 і вище. Цей матеріал, навіть в екстремальних умовах, здатен витримувати великі навантаження.

Один з його основних критеріїв – стійкість до замерзання та розмерзання, до 100 циклів. На сходові марші ціна формується в залежності від кількості витраченого матеріалу та розмірів самого виробу. Але вартість залізобетонних виробів доступна всім покупцям.

Також вартість може формуватися на основі типу конструкції: плоскі, ребристі, з фризовими сходами, з напівмайданчиками.

В нашому каталозі ви можете обрати сходові марші, виконані в правому і лівому варіанті, щоб змонтувати сходи, направлені в напряму часової стрілки чи проти неї. За допомогою сходових маршів легко і швидко монтуються сходи будь-якої конфігурації, з великим терміном експлуатації. Завдяки морозостійкості та витривалості до погодних умов, ці вироби можна використовувати, як в приміщеннях, так і зовні.

Замовити сходовий марш, що повністю відповідає вимогам вашого об’єкту, легко в компанії «ВК Сервіс». У розділі «Контакти» ви знайдете телефони, за якими можете звернутися до наших менеджерів, отримати відповіді на будь які питання, стосовно вибору та замовлення залізобетонних виробів.

 

Сходові майданчики

Для будівництва висотних будівель, особливо, при монолітному будівництві, нагальною потребою є використання сходових маршів та майданчиків, які виготовлені із залізобетону. Якщо вам необхідно замовити сходові майданчики в Києві, зробити це ви можете в компанії «ВК Сервіс».

Сходові майданчики виготовляються на власному заводі, із міцної арматури та марок бетону, що відрізняється високими показами міцності, стійкості та витривалості. Сходові майданчики із залізобетону універсальні, відрізняються доступною ціною, прості в установці та декоруванні, не потребують великих витрат на експлуатацію.

Головні переваги залізобетонних сходових майданчиків:

  • Витривалість до інтенсивних навантажень;
  • Вогнетривкість;
  • Морозостійкість, що дозволяє використовувати їх при зведенні зовнішніх сходів;
  • Стійкість до зношування, тривалий термін використання.

Виготовляються ці вироби з важкого морозостійкого та водонепроникного бетону, посилюються арматурним дротом, спеціальними сталевими стрижнями.

Високоякісна сировина дозволяє використовувати такі конструкції як усередині, так і назовні будівель, при будівництві житлових та промислових обєктів. 

Сходові майданчики можуть бути окремими елементами або ж виливатися разом із маршем.

Основна класифікація сходових маршів:

  • Монолітні – стандартна конструкція, що використовується в типових будівлях і обєднана зі сходовим маршем;
  • Збірні, на тятивах або косоурах, використовуються для нестандартних сходів. По типу, збірні сходи поділяються на одномаршеві, двомаршеві, багатомаршеві, прямі кругові чи поворотні, правої чи лівої конфігурації.

Сходові майданчики являють собою горизонтальні відрізки сходів, що розташовані між двома сусідніми маршами. Основні нормативні вимоги, по яким проектуються майданчики, входять до міждержавного нормативного документу ГОСТ 9818-85. Всі вироби, представлені в каталозі «ВК Сервіс», відповідають технологічним нормам.

Згідно стандарту, сходові майданчики поділяються на плоскі 1ЛП, для маршів ЛМ, ребристі 2ЛП, для маршів ЛМ, ребристі напівмайданчики для маршів ЛМП та ЛМФ.

Майданчики типів 1ЛП и 2ЛП мають ще два різновиди: поверхова, з примиканнями до двох маршів, кінцева, з одним маршем.

Щоб замовити сходові майданчики з доставкою, будь-якої модифікації, просто зврніться за контактними телефонами. Наші оператори зв’яжуться з вами для уточнення всіх технічних питань.

 

 

Схожі послуги