67

Розчин для тротуарної плитки

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Марка
Рухливість
Доставка
Температурний режим
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розчин для тротуарної плитки

ФЕМ – фігурні елементи мощення, тротуарна плитка, бруківка, широко використовуються у комунальному міському господарстві, в приватних будівлях. ФЕМ набули популярності за рахунок міцності, стійкості до механічних ушкоджень, погодних умов, та, звичайно ж, привабливого зовнішнього вигляду. Різноманіття форм та відтінків тротуарної плитки дозволяє підібрати найбільш привабливі вироби для оздоблення доріжок, паркових зон.

Однак, щоб провести укладку ФЕМ згідно технології, необхідні відповідні матеріали, зокрема, розчин для укладання тротуарної плитки. Склад класичної суміші для укладання ФЕМ досить простий: цемент, очищений пісок дрібної фракції, очищена вода. Іноді в склад можуть додаватися гранітний відсів невеликої фракції, вапно, синтетичні пластифікатори. Такі домішки додаються, якщо потрібно підвищити пластичність готової суміші для більш зручного укладання тротуарної плитки. Окрім того, пластифікатори підвищують міцність та морозостійкість матеріалу.

Купити розчин для укладання ФЕМ, характеристики якого точно відповідають вимогам вашого об’єкту, можна в компанії «ВК Сервіс». Широкий асортимент розчинів гарантує, що ви швидко виберете потрібний вам матеріал.

Суміш готується з використанням бетонозмішувача і вібростолу. Бетонозмішувач забезпечує однорідне перемішування усіх компонентів, після чого суміш трамбується, до повного видалення пор. Якщо у вас в наявності немає цих апаратів, найбільш доцільно буде замовити розчин уже в готовому вигляді. Ми гарантуємо приготування із дотриманням технологічних норм, а його доставку на об’єкт максимально оперативно.

Якщо пропорції витримані неправильно, порушені технологічні норми, суміш може потускніти, потріскатися чи почати кришитися. Позбутися всіх цих неприємностей легко, якщо замовити готовий розчин.

 Ми пропонуємо готові суміші з різними показниками міцності на стискування – П4, П12. Ці показники впливають на вартість матеріалу. Також ми можемо запропонувати спеціальні суміші, для укладання готових виробів. Ці матеріали використовуються для підготовки, надійного та швидкого укладання ФЕМ.

Дякуючи співробітництву з «ВК Сервіс», ви отримуєте повністю готові робочі суміші для роботи з тротуарною плиткою, гарантію якості, міцності та стійкості до механічних пошкоджень. 

За контактними телефонами ви легко отримаєте відповіді на всі питання по темі, замовите суміші для ФЕМ.

 

Схожі послуги