114

Вапняно-цементний розчин

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Марка
Доставка
Температурний режим
Рухливість
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Вапняно-цементний розчин

В залежності від особливостей конструкції та вимог до кінцевої мети, в будівельних роботах використовуються цементи з різними наповнювачами, зокрема, бетон дрібнозернистий. Цей різновид бетону вміщує дрібнофракційний наповнювач, що допомагає створити однорідну структуру, завдяки якій отримуємо менш пористий матеріал, з підвищеними показниками міцності.

Покращена консистенція позитивно впливає на ступінь в’язкості розчину та зручність процесу кладки. Ви можете замовити бетон дрібнозернистий з доставкою в компанії «ВК Сервіс». Ми гарантуємо оперативну доставку розчину на об’єкти, допомагаємо підібрати оптимальну марку бетону.

Дрібнозернистий бетон приваблює значною кількістю переваг, таких як:

  • Високий коефіцієнт міцності в процесі згину та розтягу;
  • Можливість створювати матеріал зі спеціальними властивостями (підвищена водонепроникність, міцність);
  • Підвищена стійкість до вібраційних навантажень;
  • Можливість транспортування готової суміші;
  • Використання різних методів для створення бетонних конструкцій.

До відносних недоліків можна віднести високі показники твердості, що ускладнюють механічну обробку, підвищену витрату цементу.

Дрібнозернистий бетон поділяється на кілька категорій, в залежності від наповнювачів: до складу бетону входять дрібноструктурні наповнювачі, такі як пісок, вапно, попіл.

Міцність матеріалу показує його здатність до стиснення і вимірюється в мегапаскалях. Чим більше цей показник, тим міцнішим вважається бетон.  

На марку, властивості і характеристики бетону впливають пропорції використаних компонентів, процентне співвідношення цементу з водою.

 При виробництві дрібнозернистого бетону склад і пропорції визначаються нормами ГОСТ, також, згідно стандарту, передбачається використання різноманітних пластифікаторів. Приміром, для підвищення міцності, може використовуватися попіл, подрібнений шлак та інші тонкодисперсні домішки.

Купити дрібнозернистий бетон в києві легко в компанії «ВК Сервіс». Великий вибір сумішей, з різними технічними властивостями, дозволить швидко підібрати матеріал, що повністю задовольняє потреби будівельного об’єкту. За контактними телефонами ви отримаєте відповіді на всі питання, що стосуються замовлення та доставки бетону. Наші консультанти допоможуть підібрати технічні характеристики матеріалу, морозостійкого, гідрофобного, підвищеної міцності.

 

Схожі послуги