170

Розчини цементні

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Марка
Рухливість
Доставка
Температурний режим
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розчини цементні

Проводити будь-які будівельні роботи неможливо без якісного цементного розчину. Але обирати цей матеріал потрібно, враховуючи основні критерії та фактори: матеріал та тип конструкції, передбачуване навантаження, вимоги до водонепроникності. Цементні розчини виготовляються з різних компонентів, що змішуються у відповідних пропорціях, залежно від вимог об’єкту. Щоб не помилитися в розрахунках і отримати якісні будівельні матеріали, найкраще купити цементний розчин в компанії «ВК Сервіс».

Ми пропонуємо  широкий вибір цементних розчинів, для зведення фундаменту, несучих стін, перекрить та інших будівельних конструкцій. У нас ви можете замовити цементний розчин з доставкою на будь-який об’єкт, та розраховувати, що матеріал прибуде на будівельний майданчик точно у визначений термін.

Умовно, всі розчини поділяються на кілька основних типів:

  • Стяжка підлоги, підготовка перед заливкою (М100, М150);
  • Фундаменти для легких споруд, підлога, відмостки (М200, М250);
  • Фундаменти стрічкові, плитові, свайні (М300, М350);
  • Фундаменти для монолітних споруд, стіни, колони, майданчик з подовженим терміном використання (М350, М400);
  • Фундаменти і стіни гідроспоруд, мости (М550).

Окрім марки міцності, цемент може маркуватися в залежності від наявності у складі різних добавок, що маркуються літерою «Д». Наприклад, цемент Д20 значить, що до складу входить 20% домішок. Чим більший їхній процент, тим нижча ціна суміші.

Важливий фактор – специфічні якості цементу, що позначаються абревіатурами. Наприклад, ГФ – гідрофобний, Б – цемент швидкого схоплювання, ПЦ – портландцемент, БЦ – білий цемент, ПЛ – пластифікований, з високими показниками морозостійкості.

Ще один важливий фактор цементного розчину – рухливість, тобто, його здатність розтікатися по поверхні під власною вагою. Ця властивість регулюється пропорціями складових. Підвищити цей параметр можна, збільшивши процентний вміст води. Обирати конкретне значення цього показника потрібно, в залежності від способу нанесення, типу поверхні, матеріалів.

Найбільш затребуваний високорухомий бетон, що використовується для зведення армованих конструкцій, високих фундаментів, колон, монолітних будівель.

Співробітники компанії «ВК Сервіс» допоможуть обрати оптимальний цементний розчин в Києві, що повністю задовольняє вимоги вашого будівельного об’єкту, зимний, морозостійкий. Вчасна доставка, приємні ціни та консультації гарантовано.

 

Схожі послуги