148

Розчин штукатурний

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Фільтр
Фільтр по ціні:
-
Марка
Рухливість
Доставка
Температурний режим
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
РВ М4 П8 в мішках по 50 кг
Марка: М4
Рухливість: П8
34.60 грн.
РВ М4 П8
Марка: М4
Рухливість: П8
1 490.40 грн.
РВ М4 П12
Марка: М4
Рухливість: П12
1 570.80 грн.
РВ М4 П14
Марка: М4
Рухливість: П14
1 678.80 грн.
Розчин штукатурний

Будівельні роботи, що виконуються на будь-яких майданчиках, різного масштабу, це, звичайно ж, штукатурні. Розчини штукатурки використовуються в різних сферах – для чорнового та фінішного вирівнювання поверхонь. Тому й властивості штукатурки слід підбирати ретельно, у відповідності до вимог та потреб вашого об’єкту.

Якщо вам необхідно купити штукатурний розчин в Києві, його можна замовити в компанії «ВК Сервіс». Ми виготовляємо та транспортуємо штукатурку різних марок, технічних властивостей, для будь-яких будівельних та оздоблювальних робіт.

Штукатурний розчин складається з в’яжучої речовини, в якості якої можуть використовуватися глина, вапно, гіпс або цемент, наповнювача (піску) та води.

В залежності від типу робіт, використовуються розчини:

  • Вапняний розчин підходить для нанесення штукатурки в приміщеннях, де вологість повітря не перевищує 60 градусів. Також такі розчини можна використовувати для зовнішніх робіт, якщо стіни не будуть намокати, або додатково будуть захищені фінішним покриттям.
  •  Вапняно-гіпсові суміші використовують для оздоблення дерев’яних та кам’яних покриттів. При стійких кліматичних умовах, такий розчин використовують для нанесення на зовнішні стіни. Гіпсові розчини не наносяться на бетонні покриття, оскілки реакція бетону і гіпсу може призвести до розшарування.
  • Цементний розчин використовується у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, в тому числі, для нанесень на цоколі, зовнішні стіні та інші конструкції, які регулярно намокають. Такі розчини відрізняються високими показами міцності, їх можна використовувати при зведенні стін, фундаментів та інших конструкцій, які знаходяться нижче рівня залягання ґрунтових вод.

Також можна використовувати спеціальні водо ізоляційні розчини, що підвищують стійкість поверхонь до впливу вологи. До складу таких сумішей входять цемент, пісок, рідке скло.

Обираючи послугу штукатурний розчин з доставкою від компанії «ВК Сервіс», ви позбавляєте себе клопотів з приготування ідеальної суміші.

Щоб приготувати ідеальний, однорідний розчин, необхідно дотримуватися усіх пропорцій, ретельно перемішати усі складники. При недотриманні рецептури у приготуванні розчину, можна порушити технологічні умови, зрештою, штукатурка не буде виконувати свої функції і відповідати основним вимогам.

Для уточнення будь-яких технічних питань, замовлення штукатурних розчинів, залиште заявку на сайті чи зверніться за контактними телефонами.

 

Схожі послуги