93

Крани самостійного монтування

Переглянути прайс лист

Русский Українська
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кран баштовий самомонтіруемий WOLFF-PEKAZETT 3610
Вантажопідйомність, т: 1-4
Виліт стріли, м: 36
Висота підйому, м: 24
31 500.00 грн.
Крани самостійного монтування

Будівництво висотних будівель неможливе без спеціалізованої техніки, зокрема, кранів самостійного монтування. Баштові крани справляють величне враження одним своїм виглядом, а їхні можливості дозволяють виконати будівельні роботи будь-якої складності. Враховуючи велику вартість техніки, складність її обслуговування, найбільш вигідною буде послуга оренда кранів самостійного монтування, яку надає компанія «ВК Сервіс». Завдяки співробітництву з нами, ви отримуєте в своє розпорядження кран самостійного монтування, без необхідності обслуговування, транспортування, зберігання.

Крани самостійного монтування, що відрізняються високими показниками потужності та вантажопідйомності, незамінні для підйому важких вантажів, таких як залізобетонні конструкції, бетонні плити, рейки.

Після доставки крана на об’єкт, потрібно декілька годин, щоб зібрати його і привести в робочий стан. Для цього ви можете найняти в штат додаткових працівників, або замовити послуги операторів компанії «ВК Сервіс». У нашій команді працюють досвідчені, кваліфіковані співробітники, що досконало знають всю техніку нашого автопарку.

Зокрема, в нашому автопарку є кран від відомого світового бренду PekazettWolff, з висотою підйому 24 метри, довжиною висування стріли до 36 метрів. Цей кран безшумний в процесі роботи і відрізняється великою вантажопідйомністю. Ця машина легко транспортується, збирається, не вимагає особливої підготовки фундаменту.

Спеціалісти компанії «ВК Сервіс» завжди допоможуть обрати потрібну вам спецтехніку для будівельного майданчика, нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Щоб замовити оренду крана самостійного монтування, достатньо звернутися за контактними телефонами або відправити заявку на нашому сайті. Після обговорення основних технічних моментів, оформлення договору, техніка оперативна буде доставлена на ваш майданчик.

 

Схожі послуги